KURUMSAL

NS Akaryakıt İşletmeciliği
2014 yılnda doğru ve dürüstlük politikasını ilke edinerek yoluna başlamıştır. İşletme olarak hedef politikası yeni ve köklü firmaları bünyesine dahil ederek yönetim ve işletmecilik politikalarını üstlenmektir. Söz konusu bu yapılandırma uzun dönemde siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amaçlı kurulmuştur.

Firmamız kurulduğundan bu yana Petrol Ofisi Tavukçuyolu İşletmeciliğini gerçekleştirmektedir. Uzmanlık isteyen çalışmalar için özveri ve günümüz teknolojisi takip edilerek mükemmel bir alt yapı oluşturulmuş ve bu sistemle iş ortaklarımıza güven esaslı hizmet sunulmuştur.

Çözüm ortaklarımıza son teknoloji, duyarlılık ve güven odaklı hizmet anlayışını sunuyoruz. %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle size özgü, işletme odaklı bir çözümümüz olduğunu sunmak için, sizleri Tavukçuyolu tesislerimize bekliyoruz.

VİZYON

PO/Gaz, Türkiye otogaz pazarında en yüksek pazar payına sahip şirketler arasında yer alarak en çok tercih edilen markalar arasında konumlanmıştır. Bu sebeple bağımsız kuruluşlarca yapılan araştırmalarda çıkan sonuca göre; PO/Gaz kullanan her 10 kişiden 9’u PO/Gaz’ı tavsiye etmektedir.

MİSYON

Akaryakıt sektöründe, daha ülkemizde "İşletmeci konumunda olan çok az sayıda firma bulunmaktadır. Bizimle büyümeyi hedefleyen işletmeci dostlarımıza doğruluk ilkesi gereğince sistemin ve teknolojinin tüm yenilikleri ile cevap vererek, bu yolda onları farklı sektörlerde bile yan yana getirebilerek büyümeyi hedefliyoruz.

BELGELERİMİZ

ns-akaryakıt

Marka Tescil Belgesi

NS AKARYAKIT

2019 © Registration

ns-akaryakıt

ISO 9001

NS AKARYAKIT

2019 © Registration

ns-akaryakıt

ISO 14001

NS AKARYAKIT

2019 © Registration

ns-akaryakıt

OHSAS 18001

NS AKARYAKIT

2019 © Registration

Müşteri Danışma Hattı

2019 © Design EZELNET